IX edycja konkursu ogłoszona!!!

IX edycja wojewódzkiego konkursu wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i polskich symbolach narodowych

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Miłośników Dziedzictwa Narodowego im. gen. Józefa Wybickiego, Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Wybickiego w Manieczkach oraz Muzeum Śremskie serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa wielkopolskiego do udziału w IX edycji wojewódzkiego konkursu wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i polskich symbolach narodowych.

Na stronie konkursu www.konurs-wybicki.pl dostępne są szczegółowe informacje o konkursie, w tym między innymi: treść ogłoszenia w aktualnościach, w zakładce „Do pobrania” – regulamin konkursu i instrukcja rejestracji oraz w zakładce „Literatura” – wybrana literatura oraz inne.

Ważne terminy:

5 kwietnia 2024 r. – ostateczny termin rejestracji uczestników konkursu (formularz on-line)

9 kwietnia 2024 r. – eliminacje wojewódzkie on-line

25 maja 2024 r. – finał konkursu (stacjonarnie) w Manieczkach

15 września 2024 r. – wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom konkursu podczas imprezy „Dzień Hymnu Polskiego” w Manieczkach.

Konkurs jest realizowany w ramach inicjatywy „Wybicki-REAKTYWACJA X”, odbywa się pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu i przy współfinansowaniu Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne NAGRODY!!! Serdecznie zapraszamy 🙂  do udziału w konkursie.